RETROSER Isı Teknolojileri A.Ş

Ankara, Türkiye
Toplam Verilen İş İlanı : 3
Çalışan Sayısı : 11-50
Facebook Beğen/Paylaş

Üye Ol

Zaten üyeyseniz, Giriş Yap'a tıklayın.

Üye Ol Giriş Yap
RETROSER Isı Teknolojileri A.Ş | Firma Hakkında Bilgiler

Retroser Isı Teknolojileri 2015 yılında Isı Teknolojileri sektöründe önemli bir isim haline gelme amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla hareket eden ve kendini sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinen firmamız, ulusal çapta öncü bir isim olmayı ve Türkiye’de geniş bir hizmet ağı sağlamayı hedeflemektedir. Hedeflediğimiz bu yolda kalite standartlarından ödün vermeden, sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgileri siz değerli müşterilerimiz için kullanarak ilerlemekteyiz. Bizler Retroser Isı Teknolojileri olarak ısıtma sistemleri sektöründe İthalat - İmalat - İhracat alanlarında dünyada uygulanmakta olan yenilik ve gelişmeleri Türkiye’de uygulayabilecek standarda getirmek ve dahi uygulamak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Takım ruhuna inanan, eğitimli, alanında uzman kadromuzla oluşturduğumuz ekibimizle çağdaş ve kaliteli hizmet üretmeyi benimsiyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eden, sizlere en uygun çözümü sunma odaklı hareket eden ekibimizle tanışmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

RETROSER Isı Teknolojileri A.Ş | İş İlanları
Toplam Verilen İş İlanı: 3
Müracaat Et
14.09.2020

Firmamız bünyesinde tam zamanlı olarak çalışacak Üniversal TORNA & FREZE ustası aramaktayız. Ücret karşılıklı görüşülecektir. Firmamız tam kurumsal olarak çalışmaktadır. Pazartesi Cuma günleri arasında çalışmaktayız.

Müracaat Et
14.09.2020

Brülör bakım & onarım ve modernizasyon firmamıza ( ANADOLU TEKNİK GRUP ) tecrübeli brülör ustaları aranmaktadır. Firmamız tam kurumsal çalışmakta olup Cumartesi günleri de kapalıdır. Maaş karşılıklı görüşmeler ile belirlenir. Ustalara araç verilmektedir.

Müracaat Et
14.09.2020

RETROSER ve ANADOLU TEKNİK GRUP Firmalarımızın sosyal medya, katalog imalat ekipmanlarının katalog vs işlemlerimiz için COREL vb programları kullanabilen grafiker çalışma arkadaşı aramaktayız. Maaş karşılıklı olarak görüşülecek.

 
Personel Temini

Personel Temininin önceliği iş arayanların, aradıkları işi hızlıca bulmalarını sağlamak ve işsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm sunabilmektir. Devamı...

Popüler Şehirler

  Firmamız İşkur tarafından verilen 13/12/2018 tarih ve 1025 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: (0312) 435 15 65 Ayrancı, Uçarlı Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Bu site OPOLAT İnsan Kaynakları Dan. Tic. Ltd. şirketine aittir.

Copyright 2021. Tasarım ve Kodlama: