Has Lider Nakliye A. Ş.

Ankara, Türkiye
Toplam Verilen İş İlanı : 9
Çalışan Sayısı : 11-50
Facebook Beğen/Paylaş

Üye Ol

Zaten üyeyseniz, Giriş Yap'a tıklayın.

Üye Ol Giriş Yap
Has Lider Nakliye A. Ş. | Firma Hakkında Bilgiler

1992 yılında şimdilerde FMC Şirketler Grubu olarak anılan ticari istirakler turizm sektöründe ki ilk girişimi ile ticari hayatına başladı. Turizm sektöründe gelişimini sürdürmekte olan şirketimiz aynı zamanda müşterilerine lojistik hizmetleri de sağlamaya başlayarak yeni sektöründe kurulduğu il olan Ankara'da mikro dağıtım hizmeti vermeye başladı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz hizmet verdiği markaların ihtiyaçlarına daha çok noktada karşılık verebilmek için yaptığı yeni yatırımlar ile şehirler arası makro dağıtım sektörüne de 1999 yılında Has Lider Lojistik A.Ş.'yi kurarak çok hızlı bir giriş yaptı. Yapılan yeni yatırımlar ve girilen yeni sektörlerle birlikte şirketlerimiz filosunu genişletmeye ve buna paralel olarak da hizmet verdiği ulusal gıda firmalar ile anlaşmalarını artırmaya devem etti. Kısa sürede sektörün birçok öncü firmasına hizmet vermeye başlayan firmamız sektörde geçirdiği 10 yılın ardından filosunu 20'ye katlayarak frigo lojistik alanında sektörünün tercih edilen şirketlerinden birisi haline geldi. 2014 yılında lojistik hizmetlerine filo araç kiralama alanını da ekleyen firmamız öncelikle lojistik operasyonunu gerçekleştirdiği firmalara, daha sonra çeşitli kamu kurumlarına ve ulusal firmalara araç kiralama hizmeti vermeye de başlamıştır. 2018 yılında ise yaptığı yeni anlaşmalar ve yeni hizmet alanı ile birlikte özmal araç filosunu 1670 adede çıkaran firmamız sektöründe özmal filosu en büyük şirketlerden birisi haline geldi. Müşterilerine hizmet verdiği alanlara bir yenisini daha eklemek isteyen şirketimiz 2018 yılında Has Lider Sigorta A.Ş.'yi kurarak, sektöründe yıllardır müşteri olarak edindiği sigorta deneyimlerini değerlendirmek ve müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına sigorta sektöründe de faaliyet göstermeye başladı. Has Lider A.Ş. 2019 yılında, Lojistik & Araç Kiralama & Sigorta sektörlerinde faaliyetlerine övgüyle devam ediyor. Faaliyetlerine tüm gücü ve hızıyla devam eden şirketlerimiz tedarikçiliğini yaptığı tüm firmalara değer katıyor. Her alanda kendini geliştirmeyi ilke edinmiş bir yapı ile 2019 yılını 20. Yıl tecrübesi ile tamamlıyor.

Has Lider Nakliye A. Ş. | İş İlanları
Toplam Verilen İş İlanı: 9
Müracaat Et
04.09.2020

İŞ TANIMI Araç bakım  onarımı, arızaları ve tamiratı konusunda bilgili, Otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler konusunda deneyimli Kiralama ve satınalma sonrası süreçlerinin takibi Araç filosunun bakım, onarım ve servis süreçlerinin takibi ve koordinasyonu Araç kasko ve sigorta işlemlerinin takibi Kaza…

Müracaat Et
04.09.2020

ANKARA İVEDİK'TEKİ ŞİRKETİMİZE AİT AVUKATLIK OFİSİNE HUKUK BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE ; TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK, İNSAN YÖNETİM VE İDARECİLİK KABİLİYETİ YÜKSEK, HİTAP GÜCÜYÜKSEK, TECRÜBELİ, RESMİ VE İDARİ İŞLERİ YÜRÜTEBİLEN, HALKLA İLİŞKİLER TECRÜBESİ OLAN AVUKAT ARANMAKTADIR. (LÜTFEN AVUKATLIK ŞİRKETLERİ ARAMASIN!!!)

Müracaat Et
04.09.2020

İVEDİK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ KURUMSAL FİRMALARA NAKLİYE VE ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ YAPAN ŞİRKETİMİZE; ZİRVE PROGRAMINI KULLANABİLEN, BA/BS, DENEYİMLİ EVRAK TAKİP , CARİ KAYIT/KONTROL ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

Müracaat Et
04.09.2020

İVEDİKTEKİ SİGORTA ŞİRKETİMİZE, Sektörde en az iki yıl tecrübeli, Sigorta şirket ekranlarına hakim, Trafik Kasko teknik ekranlarına hakim, Pozitif iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarına hakim, Mesai Saatleri P.tesi C.tesi 08:30 19:00 arası Pazar Tatil.

Müracaat Et
04.09.2020

İvedik OSB'deki Lojistik firmamızda görevlendirilmek üzere; Grafik tasarım işlerinde bilgi sahibi, HTML, CSS, JS ve PHP konularında bilgili, Tercihen daha önce Logo, Broşür, Kartvizit tasarım hazırlamada deneyimi olan, WEB TASARIMCISI arayışımız bulunmaktadır.

Müracaat Et
04.09.2020

TIR ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR * Src ve Pisikoteknik belgeleri tam olacak, * Adli Sicil Kaydı olmayacak, * 3000 TL MAAŞ +YOL HARCIRAHI +MAZOT PRİMİ // Aylık 5.500 6.000 TL arası Maaş.  İlan bilgisi İlan no 823512 Şehir / İlçe   Ankara…

Müracaat Et
04.09.2020

Ankara İvedik OSB'de bulunan Lojistik Şirketimize; En az Lise mezunu, İlişki yönetimi ve iletişim becerilerine sahip, Planlama, organizasyon ve yönetsel yetenekleri olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Tercihen Lojistik sektör deneyimi ve B sınıfı ehliyeti olup ve…

Müracaat Et
04.09.2020

İvedik OSB'de bulunan Nakliye Lojistik firmamızdaki (yoğunlukla Kamyon ve TIR grubu) araçlarımızın bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere KLİMA bakımından anlayan deneyimli OTO ELEKTRİK USTASI arayışımız bulunmaktadır.

Müracaat Et
04.09.2020

Ankara İvedikte bulunan Şirketimize; Satış & Pazarlama sektöründe En az 5 Yıllık Tecrübesi olan, En az Lise mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen.

 
Personel Temini

Personel Temininin önceliği iş arayanların, aradıkları işi hızlıca bulmalarını sağlamak ve işsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm sunabilmektir. Devamı...

Popüler Şehirler

  Firmamız İşkur tarafından verilen 13/12/2018 tarih ve 1025 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: (0312) 435 15 65 Ayrancı, Uçarlı Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Bu site OPOLAT İnsan Kaynakları Dan. Tic. Ltd. şirketine aittir.

Copyright 2021. Tasarım ve Kodlama: