Deridesen Etiket San.ve Tic. A.Ş.

Basaksehir, Türkiye
Toplam Verilen İş İlanı : 1
Çalışan Sayısı : 101-300
Facebook Beğen/Paylaş

Üye Ol

Zaten üyeyseniz, Giriş Yap'a tıklayın.

Üye Ol Giriş Yap
Deridesen Etiket San.ve Tic. A.Ş. | Firma Hakkında Bilgiler

DERIDESEN, Türkiye denim pazarının lider deri etiket tedarikçisidir. DERIDESEN, 1969'dan beri İstanbul merkezli tanınmış ve deneyimli bir etiket üreticisidir. Gerçek deri, suni deri, geri dönüştürülmüş deri, jakron etiketler, hangtag'ler, baskılı kumaş etiketler, ısı transfer etiketler, ısı yalıtımlı etiketler, güvenlik etiketleri, bakım etiketleri, kauçuk etiketler ve baskılar gibi farklı türde etiketler yapan DERIDESEN, 180'den fazla çalışanı ile uzun yıllardır dünyaca ünlü markaların ana etiket tedarikçisi konumundadır.

Deridesen Etiket San.ve Tic. A.Ş. | İş İlanları
Toplam Verilen İş İlanı: 1
Müracaat Et
24.08.2021

Deri Etiket ve Endüstriyel Etiket üretimi yapan firmalarımıza; Çeşitli üretim bölümlerimiz için vasıfsız/yetiştirilmek üzere, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya min. 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa Yakasında oturan, Erkek elemanlar alınacaktır.

 
Personel Temini

Personel Temininin önceliği iş arayanların, aradıkları işi hızlıca bulmalarını sağlamak ve işsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm sunabilmektir. Devamı...

Popüler Şehirler

  Firmamız İşkur tarafından verilen 13/12/2018 tarih ve 1025 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: (0312) 435 15 65 Ayrancı, Uçarlı Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Bu site OPOLAT İnsan Kaynakları Dan. Tic. Ltd. şirketine aittir.

Copyright 2021. Tasarım ve Kodlama: