Boymix Makine Kabin Boyama San.Tic. A.Ş.

Ankara, Türkiye
Toplam Verilen İş İlanı : 3
Çalışan Sayısı : 11-50
Facebook Beğen/Paylaş

Üye Ol

Zaten üyeyseniz, Giriş Yap'a tıklayın.

Üye Ol Giriş Yap
Boymix Makine Kabin Boyama San.Tic. A.Ş. | Firma Hakkında Bilgiler

Boymix makine için önemli unsur; enerji kaynaklarını ekonomik kullanan çevre ve iş sağlığı yönetmeliklerine uygun, uzun yıllar yatırımcısına hizmet verecek tesisler üretmektir. Boymix makine olarak; endüstriyel yaş ve toz boyama tesisleri,kumlama holleri,yüzey hazırlık tesileri ve fabrika havalandırma sistemlerinin tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Boymix makine müşterilerine sağladığı alternetif proler ve ürün kalitesi sayesinde , rekabetçi zorlu ve dinamik bir pazarda takip edilen firma haline gelmiştir.

Boymix Makine Kabin Boyama San.Tic. A.Ş. | İş İlanları
Toplam Verilen İş İlanı: 3
Müracaat Et
10.09.2020

Prefabrik çelik ev üretiminde ve montajında tecrübeli tasarım ve saha mühendisleri alınacaktır. Sektörde 3 yıl tecrübe şartı aranmaktadır.

Müracaat Et
10.09.2020

Firmamız bünyesinde çay, yemek temizlik işleri için bayan personel.

Müracaat Et
10.09.2020

Konteyner veya ince sac imalatında tecrübeli imalatçılar alınacaktır.

 
Personel Temini

Personel Temininin önceliği iş arayanların, aradıkları işi hızlıca bulmalarını sağlamak ve işsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm sunabilmektir. Devamı...

Popüler Şehirler

  Firmamız İşkur tarafından verilen 13/12/2018 tarih ve 1025 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: (0312) 435 15 65 Ayrancı, Uçarlı Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Bu site OPOLAT İnsan Kaynakları Dan. Tic. Ltd. şirketine aittir.

Copyright 2021. Tasarım ve Kodlama: