Atılan Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Ankara, Türkiye
Toplam Verilen İş İlanı : 1
Çalışan Sayısı : 1-10
Facebook Beğen/Paylaş

Üye Ol

Zaten üyeyseniz, Giriş Yap'a tıklayın.

Üye Ol Giriş Yap
Atılan Mühendislik Tic. Ltd. Şti. | Firma Hakkında Bilgiler

Atılan Mühendislik 2000 yılından bugüne dek pasif ve aktif yangın korunum sistemlerinin projelendirilmesi, satışı ve montajı konularında faaliyet göstermektedir. Yangın söndürme ve algılama sistemleri üzerinde; uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Vizyonumuz, tüm yasama alanlarında müşterilerimizin can ve mal güvenligini sağlamaktır. Atılan Mühendislik hızlı, güvenilir ve sorunsuz çözüm ortağınız olarak sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır. DANIŞMANLIK HİZMETİ Yangınla mücadele, mühendislik süreçlerinin de işe katıldığı önemli bir süreç. Atılan Mühendislik olarak amacımız öncelikle yangının ortaya çıkma koşullarını en asgari düzeye indirmek ve kompartizasyonu sağlayarak etkili bir yangın korunum sağlayabilmektir. Keşif yapılan tesislerde yangın açısından riskli bölgeleri belirlemek ve o riski ortadan kaldırmak ya da en azından bu yapılamıyorsa bile yangın başlamadan evvel yangını kontrol altına alabilmek bizim için önemlidir. Bu amaçla Atılan Mühendislik çalıştığı firmaları yangın korunum sistemleri konusunda standartlara uygun doğru çözümlere yönlendirmekte olup müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir. MALZEME SATIŞI Atılan Mühendislik olarak beraber çalıştığımız firmaların ürünlerinin satışı konusunda Yurt içi ya da Yurt dışına hizmet vermekteyiz. Bölge bayisi olduğumuz firmaların ürünlerini uygun fiyatlarla bizden temin edebilirsiniz. TEKNİK SERVİS HİZMETİ Atılan Mühendislik, uzman teknik servis kadrosuyla Yangın Algılama Sistemlerinde, firmalara özel çözümler üretmektedir. Uyuyan sistemler olarak da nitelenen yangın algılama sistemlerinin kurulumunun yanında kurulum kadar önemli olan bakım ve onarımı konusunda da hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmalarla uzun süreli bakım anlaşmaları yapılmakta olup firmalara teknik servis destek hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır.

Atılan Mühendislik Tic. Ltd. Şti. | İş İlanları
Toplam Verilen İş İlanı: 1
Müracaat Et
28.08.2020

Yangın algılama sistemleri montajı, test ve devreye alma hizmetlerinde beraber çalışabileceğimiz takım arkadaşları arıyoruz. Geleceğin bu gelişen sektöründe yer alın. B sınıfı ehliyet, güvenli sürüş bilgisi ve iyi derecede bilgisayar bilgisi gereklidir. Seyahat engeli olmayan adaylar tercih edilecektir.

 
Personel Temini

Personel Temininin önceliği iş arayanların, aradıkları işi hızlıca bulmalarını sağlamak ve işsizlik sorununa bir nebze olsun çözüm sunabilmektir. Devamı...

Popüler Şehirler

  Firmamız İşkur tarafından verilen 13/12/2018 tarih ve 1025 numaralı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz. İş Kurumu Tel: (0312) 435 15 65 Ayrancı, Uçarlı Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara
Bu site OPOLAT İnsan Kaynakları Dan. Tic. Ltd. şirketine aittir.

Copyright 2021. Tasarım ve Kodlama: